Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

3 sierpnia, 2019 0 przez Doradca Inwestycyjny

Wszystko wygląda na ostatnie, że 2019 rok będzie bardzo oryginalnym czasem na targu kryptowalut. W teraźniejszym czasie media obiegła informacja o tym, że w kolejnym roku na targu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo teraz nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, i wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na wejście w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przedstawiały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest doskonałym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże duże okazje na szerokie zyski, o czym informował nawet na naszym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się zrobioną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam cel był cenny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z zdrową ostrożnością. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów sprowadzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto przebywamy w końca, jaki ze specjalnym dystansem podchodzi do nowych projektów.

Saleta patrzy w perspektywa

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W złym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tu o żadne spekulacje, a na układzie każdy będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest powszechną także lubianą osobą nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do różnych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym umysłem dodatkowo w historie nie wykazywał skłonności do ciągnięcia się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszystek proces emisji SaletaCoin natomiast jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za doradztwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem nowej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer zajmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to przedsięwziął uchwałę o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest prawdziwą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć różne usługi czy produkty w budowie gadżetów. Projekt posiada zarówno na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trzymamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego projektu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena