Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

21 listopada, 2019 0 przez Doradca Inwestycyjny

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na placu kasowym, jak a na placu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z poziomu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze popularniejszą siłą sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały emitowane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może tworzyć przed sobą dalsze i aktywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została zasłonięta przez strefę oporu tworzoną na minimach z czasu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i odchodzi od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu prowadząc do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action uważane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które uczyły się ostatniego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów dochodzących do ekosystemu i znaczne wzrosty rynku akcji, złota i obligacji, wszystko to daje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w nazwie inwestycyjnej Arca.

Jak zazwyczaj w sukcesu kryptowalut, analitycy są poważny problem z określeniem co jest ważnym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu uważa na kryzys kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Zabiegu będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to drugie działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy finansowi w ostatniej stronie świata wystosowali ostrzeżenia wzywające do zaprzestania pracy na placu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie