Agencja Pracy Pełczyce   tel:  533 024 116

Agencja Pracy Pełczyce tel: 533 024 116

5 sierpnia, 2020 0 przez Doradca Inwestycyjny

Turystycznie Kołobrzeg jest jedynym z najbardziej obleganych miast w Polsce, zwłaszcza w terminie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na kolejnych gości jest stale spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, umożliwiającą szybką i pewną uwaga w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie z branży Twojej działalności, znajdziemy dla Ciebie osoby skore do pracy.

Agencja Pracy Recz tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki naszej pociech zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Wysoka wartość swoich działań sprawia, że użytkownicy chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Ci na bliskim przybyciu do postaci z wszelkiej Europy, które szukają stanowiska w Twojej branży, to trafiłeś w idealne miejsce. Współpracujemy z tysiącami szukających pracy ludzi – są oni w innym wieku, mają różne kwalifikacje, poszukują nowego sposobie zatrudnienia, lecz łączy ich jakieś: wszyscy są niezwykle zawodowi i zaangażowani w nasze działania.

Ułatwimy Ci zacząć współpracę z ludźmi w zabieg o moc szybszy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne techniki, dzięki którym dobór gości jest o moc silniejszy i sprawniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i człowieka – większe.

Na bazie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji. Przez cały godzina to Ty masz kontrolę ponad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej oceny jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej robić będzie Twoje wymagania – w jakimś czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Recz tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu także na szybszy, jak także na dalszy okres – możliwe istnieje również nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy gości z wszelkiej Europy, lecz zbieramy się przede każdych na osobach czerpiących z Ukrainy, Białorusi, lub nowego kraju dawnego SSR. Dla nich wyznacza to milowy krok w ciągu funkcje i wyższe perspektywy, i dla Ciebie – niższe wydatki połączone z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz również zbierać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed podjęciem współpracującego z nami człowieka do Twojej obsługi w całości wprowadzimy jego pobyt, załatwimy pozwalanie na pracę, a oraz miejsce zamieszkania. Pokryjemy oraz całkowite wydatki połączone z dostępem do lektury, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy ekspertów w kilkudziesięciu różnych rzeczach, lecz wśród naszych klientów największą renomą zajmują się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni specjalisty i pielęgniarki, a jeszcze ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki swojemu przygotowaniu i poznaniu gotowi są oni do rozpoczęcia pracy z już w jakimś szpitalu na terenie Polski. Przedstawiają oni wszelkie niezbędne atesty i są doskonale przeszkoleni w wartościach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów jak i ciągników czy TIRów, a jeszcze operatorami koparek, walców a tymże odpowiednich maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia zajmują oni jeszcze czystą kartotekę, jeżeli chodzi o jakiekolwiek poważne wykroczenia drogowe. Ich zaangażowanie jest to nie tylko gwarancją satysfakcji, ale także bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników także do ciężkich prac produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedze przydadzą się także w biznesie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i różnego typie odlewniach, zakładach kamieniarskich a wyjątkowych formach produkcyjnych. Wszyscy swoi goście są w całości wielkości i naturalni, dlatego zgoda z nimi będzie czystą przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby mają wszelkie uprawnienia i informację idącą na krótką i bezpieczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się także na znaczeniach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, jak oraz w rodzinnych firmach posiadających się naprawą instalacji pewnego rodzaju.
Ochrona głów także zajmowania – oferujemy dobrze wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi pracownicy znają wszystkie niezbędne techniki samoobrony, stąd i doskonale sprawdzą się w sile prywatnych ochroniarzy także mienia ruchomego, obiektu, jak i kobiety.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Recz tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg